Dobre filmy (Netflix)

Poniżej znajdziecie bardzo subiektywną listę dobrych wg mnie filmów. To znaczy takich, które ukazują wartości i podejmowanie walki o nie. Wśród filmów również te, które można znaleźć w serwisie Netflix, w którym jest bardzo dużo filmów, ale czasem trudno znaleźć te naprawdę wartościowe.

dobre filmy, wartościowe filmy, warto obejrzeć, co zobaczyć, jaki film na wieczór

Rok 1950, podczas wojny koreańskiej sierżant Süleyman napotyka na wpół zamarzniętą dziewczynkę. Ryzykując własnym życiem, postanawia jej pomóc. Wzruszająca historia obrazująca prawdziwe wydarzenia.

Pełny link do zwiastuna: https://youtu.be/sdc1lfLa_Qg?t=10

Ochroniarz z ambicjami. Historia bohatera i tego, co może się zdarzyć potem. Kogo można spotkać po drodze... Opis może mało inspirujący, ale film świetny. Reżyseria: Clint Eastwood. Polecam bardzo, choć niestety już go nie ma na Netflixie.

Pełny link do zwiastuna: https://youtu.be/44IIOIi40yI

Historia związku małżeńskiego, który potrzebuje uzdrowienia i wzajemnego przebaczenia. Pomoc nadejdzie z niespodziewanej strony.

Pełny link do zwiastuna: https://youtu.be/gmoHcCg9jNc

Krótka recenzja? Proszę bardzo: długa droga do prawdy.

Pełny link do zwiastuna: https://youtu.be/gAT4pnzCdg4

Inspirująca propozycja nie tylko na Święta Bożego Narodzenia dostępna na platformie Netflix.

Pełny link do zwiastuna: https://youtu.be/QvuibemVqto

Niepozorny film, który dopiero niedawno trafił do serwisu Netflix. Na jak wiele nas stać! Prawie wszystko zależy od motywacji. Trochę na wesoło, trochę na poważnie, nawet dla tych, którzy nie przepadają za górskimi klimatami.
+AMGD by Dariusz Michalski SJ. 2022
Wykonanie: Solmedia.pl

UWAGA! Serwis używa cookies.

Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę.

Zrozumiałem