Szanowni Państwo,

od dnia 25 maja 2018 r. obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.  

W związku z tym informuję o zasadach przetwarzania przez Portal „Chwila...” www.chwila-jezuici.pl Państwa danych osobowych oraz o przysługujących w związku z tym prawach.
Jednocześnie zapewniam, że należycie dbam o Państwa prywatność i w żaden sposób nie zwiększam swoich uprawnień. Państwa dane osobowe są bezpieczne, a zgodę na ich przetwarzanie można wycofać w każdej chwili, wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wpisując: „Rezygnuję”.

1. Administratorem danych osobowych przekazanych poprzez założenie konta jest o. Dariusz Michalski SJ. Mogą Państwo skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych jest zgoda marketingowa wyrażona w procesie zakładania konta na Portalu „Chwila...”.
3. Państwa dane osobowe przetwarzane są wyłącznie dla celów związanych z przedmiotem zgłoszenia, czyli informowania o publikacji nowych artykułów na Portalu „Chwila...”.
4. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, jednakże ich niepodanie spowoduje, że realizacja procesu przetwarzania będzie niemożliwa.
5. Państwa dane osobowe podane przy zakładaniu konta będą przechowywane i przetwarzane do czasu wycofania tej zgody.
6. Administrator przekaże Państwa dane odbiorcom świadczącym na rzecz Portalu „Chwila...” usługi hostingu strony internetowej oraz utrzymania poczty email i realizacji wysyłki newsletter.
7. Administrator nie zamierza przekazywać Państwa danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
8. Mają Państwo prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
9. W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przez Administratora przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10. W oparciu o Państwa dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Państwa zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania*.

* Profilowanie oznacza dowolną formę zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, które polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników osobowych osoby fizycznej, w szczególności do analizy lub prognozy aspektów dotyczących pracy tej osoby fizycznej, jej sytuacji ekonomicznej, zdrowia, osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności, zachowania, lokalizacji lub przemieszczania się.

+AMGD by Dariusz Michalski SJ. 2023
Wykonanie: Solmedia.pl

UWAGA! Serwis używa cookies.

Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę.

Zrozumiałem