poradnia-vinea-poznan

Z radością informujemy o powstaniu nowej Poradni Psychologiczno-Duchowej utworzonej przez Fundację Jezuickiego Ośrodka Kultury i Rozwoju Vinea w Poznaniu. Jednocześnie zapraszamy na jej uroczyste otwarcie 9 października 2016 roku po Mszy odpustowej o godz. 12.00(!).

Celem działalności Poradni jest świadczenie różnorodnych form pomocy zarówno osobom wierzącym jak i niewierzącym - którzy poszukują drogi do pełni życia poprzez porządkowanie i rozwój sfery emocjonalnej, psychicznej i duchowej. Łaska buduje na naturze, dlatego chcemy pomagać troszczyć się zarówno o wymiar psychiczny, jak i duchowy. Harmonia obu sfer prowadzi do odnalezienia właściwej relacji do siebie, innych i otaczającego świata.

Pragniemy realizować ten cel poprzez profesjonalny zespół specjalistów: psychologów, terapeutów, doradców i osób duchownych. Łączy nas wiara w Boga przeżywana jako osobista pasja. Jest nam również bliska duchowość św. Ignacego Loyoli, w której sami szukamy inspiracji do dobrego życia. Pragniemy szanować i wzmacniać wartości duchowe osób, które poszukują pomocy dla siebie i swoich bliskich.

Dane Poradni:
Poradnia Psychologiczno-Duchowa VINEA
ul. Szewska 18a, 61-760 Poznań
www.vinea.org.pl, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 797 907 154 (czynny od 12 października 2016)

Cytat

Asceza nie prowadzi do świętości. Raczej jest wynikiem świętości. Co najwyżej może prowadzić do nerwicy.

Artykuł na email

emailChcesz otrzymywać powiadomienie o każdym nowym artykule? Wystarczy, że założysz konto!

Możesz w każdej chwili zrezygnować z subskrypcji pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Administratorem twoich danych jest o. Dariusz Michalski SJ. Więcej informacji dotyczących sposobu i zakresu przetwarzania twoich danych możesz uzyskać tutaj

Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy?

Gościmy

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA! Serwis używa cookies.

Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę.

Zrozumiałem