Przekazuję informację, która do mnie dotarła i ucieszyła mnie. Zobaczymy jak ta inicjatywa rozwinie się dalej:

* * *

Właśnie powstała nowa całkowicie niezależna telewizja internetowa razem.tv; na początku jako videoserwis informacyjny, za chwilę już jednak będą się pojawiały na niej nowe programy, niektóre bardzo znane np. z TVP, ale o nich jak podpiszemy umowy :) od października nasz videoserwis będzie płatny, 5 zł miesięcznie, ale już wkrótce na www.razem.tv pojawią się dwie zupełnie otwarte i bezpłatne możliwości wymiany wartości pomiędzy ludźmi dobrej woli :) ta FREEZONE będzie się składać najprawdopodobniej z dwóch części:

 

1.Jezus.fm - czyli największa na świecie telewizja komórkowa, każdy człowiek, w każdym miejscu na kuli ziemskiej może zrobić zdjęcia telefonem komórkowym i przesłać je nam (potem, zgodnie z nazwą, będzie to również radio internetowe, domena Jezus.tv jest na razie dla nas za droga :))

2.bankDobrychFilmów jeśli kiedykolwiek dostałeś link do jakiegoś filmiku, który Cię poruszył, prześlij go nam Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. na FREEZONE w bankuDobrych Filmów (nazwa robocza) będziemy

gromadzić wszystkie wartościowe filmy ewangelizujące i ukierunkowujące serce człowieka ku dobru;

Zatem, proszę, jeśli to co zobaczyłeś na razem.tv spodobało Ci się:

-roześlij ten link wszystkim swoim znajomym

-mów o nas każdemu, kto szuka prawdziwej i niezależnej informacji

-przysyłaj ciekawe zdjęcia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

-przysyłaj filmiki, oczywiście tylko b. ciekawe :) nagrane komórką,

lub w jakikolwiek inny sposób

-przysyłaj linki do supermocnych filmowych materiałów ewangelizacyjnych;

info dla warszawiaków: jest możliwość praktyk w redakcji, wystarczy napisać do nas , mieć czas i motywację do pracy.

Zatem: jeśli podoba Ci się razem.tv roześlij tego maila wszystkim znajomym, nasz videoserwis utrzymuje się bowiem dziś JEDYNIE z opłat naszych widzów

i najważniejsze, dotyczy osób wierzących :): prosimy o modlitwę. Nawet codzienną.

Robert Tekieli

* * *

DM: Na początek proponuję obejrzenie refleksji po pielgrzymce Benedykta XVI do Niemiec: http://razem.tv/filmy/-/Drwiny-z-papieza-Sukces-pielgrzymki

P.S. W przypadku trudności z odtworzeniem materiału jeśli wcześniej miałeś zainstalowany program Silverlight trzeba go odinstalować i zainstalować powtórnie.

Cytat

Masz prawo do wyrażania siebie, swoich opinii, potrzeb, uczuć - tak długo, dopóki nie ranisz innych. Masz prawo do wyrażania siebie - nawet jeśli to rani kogoś innego - dopóki twoje intencje nie są agresywne. Masz prawo do przedstawiania innym swoich próśb dopóki uznajesz, że oni mają prawo odmówić.  Są sytuacje, w których kwestia praw poszczególnych osób nie jest jasna. Zawsze jednak masz prawo do przedyskutowania tej sytuacji z drugą osobą. Jeżeli masz wątpliwości, czy dane zachowanie jest asertywne, sprawdź, czy choćby odrobinę zwiększa ono Twój szacunek do samego siebie.

Herbert Fensterheim

Artykuł na email

emailChcesz otrzymywać powiadomienie o każdym nowym artykule? Wystarczy, że założysz konto!

Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy?

Gościmy

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA! Serwis używa cookies.

Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę.

Zrozumiałem