dokad-idziesz

Dokąd idziesz? Rekolekcje nie tylko dla wierzących - to tytuł czterotygodniowych rekolekcji internetowo-radiowych, w czasie których zapraszamy do duchowego zatrzymania się i spojrzenia na drogę swojego życia. Jeśli zagubiłeś kontakt z Bogiem, zgubiłeś Jego adres albo w ogóle wątpisz w to, czy istnieje, to udział w tych rekolekcjach może pomóc Ci odnaleźć zagubioną drogę wiary w Boga i w siebie. W czasie rekolekcji poruszymy m.in. następujące tematy: Gdzie jestem na drodze mego życia? Jakie są moje prawdziwe pragnienia? Jak żyć w harmonii i w zgodzie ze sobą? Czy Bóg może pomóc niewierzącym w trudnych sytuacjach? Odpowiedzi będziemy szukać poprzez rozważanie Słowa Bożego. Dla osób z Gdyni lub okolic istnieje możliwość skorzystania z cotygodniowej rozmowy z kierownikiem duchowym (kapłanem, siostrą zakonną lub osobą świecką) po wcześniejszym zapisaniu się. Rozmowy będą w środy w Gdyni lub w inne dni w Gdańsku.

Rekolekcje będą emitowane w wybranych stacjach diecezjalnych oraz za pośrednictwem stron internetowych (mp3 i teksty wprowadzeń do medytacji): www.icfd.pl www.wzch-trojmiasto.pl 

Termin: 24 lutego - 24 marca 2013 (rozpoczęcie i zakończenie wspólną Eucharystią w kaplicy domowej Jezuitów w Gdyni o godz. 15.00).

Miejsce:

  • Ignacjańskie Centrum Formacji Duchowej w Gdyni, ul. Tatrzańska 35 (10 min. od stacji PKP Gdynia Główna)
  • Istnieje również możliwość rozmów w Gdańsku, ul. Mickiewicza 11, Parafia św. Krzyża.

Zapisy: Tylko dla osób, które decydują się na 4 spotkania z kierownikiem duchowym w środy (Gdynia) lub w inne dni (Gdańsk) w trakcie trwania rekolekcji. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Kliknij, aby wysłać zgłoszenie.

W skrócie - rekolekcje internetowo-radiowe to:

  • cotygodniowe 25 minutowe niedzielne konferencje w formie nagrań mp3 na stronie www lub do odsłuchania w wybranych rozgłośniach diecezjalnych
  • kilku minutowe wprowadzenia do osobistej medytacji od poniedziałku do piątku
  • 30-to minutowa osobista medytacja od poniedziałku do piątku
  • cotygodniowe spotkanie z kierownikiem duchowym w Gdyni lub Gdańsku (dla osób, które prześlą swoje zgłoszenie i uzyskają potwierdzenie przyjęcia na rozmowę)

Materiały archiwalne z poprzednich lat można znaleźć w Czytelni ICFD. Zapraszamy!

W imieniu organizatorów:
o. Dariusz Michalski SJ
Elżbieta Roczyniewska WŻCh-Trójmiasto

Cytat

Ludzie nastawieni pozytywnie okazują innym, co kochają, czego pragną, do czego zmierzają, jaki system wartości wyznają. Jakże różnią się od tych, którzy potrafią komunikować tylko to, czego nienawidzą, nie lubią, czemu się sprzeciwiają i czego za żadne skarby nie zrobią.

Henry Cloud, John Townsend

Artykuł na email

emailChcesz otrzymywać powiadomienie o każdym nowym artykule? Wystarczy, że założysz konto!

Możesz w każdej chwili zrezygnować z subskrypcji pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Administratorem twoich danych jest o. Dariusz Michalski SJ. Więcej informacji dotyczących sposobu i zakresu przetwarzania twoich danych możesz uzyskać tutaj

Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy?

Gościmy

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA! Serwis używa cookies.

Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę.

Zrozumiałem